Ar „Blue Square Offices“ virtualaus biuro paketas turi įtakos jūsų elektroninės parduotuvės pardavimų skaičiams?

05/02/2013

Gyvenime yra sakoma, jog kiekviena smulkmena turi didžiulę reikšmę pasaulio raidai ir kiekvienas egzistavimo elementas yra svarbus. Tiesą sakant, rytų Azijoje žmonės mano, jog kiekvienas produktas, kiekviena medžiaga, kiekviena detalė turi naudą, tereikia ją išgauti asmeniniu protu ir pastangomis. Su šia mintini sutinku, tad norėčiau straipsnyje aprašyti vieną iš šauniausių „Blue Square Offices“ kompanijos idėjų, kuri, šiuo atžvilgiui, puikiai pagrindžia minėtąją mintį – virtualus biuras. Drįsčiau teigti, jog tai yra pakankamai smulki „dėtalė“, jeigu kalbėtume apie visą elektroninių parduotuvių rinką, tačiau ji gali būti neišpasakytai naudinga ir pravarti. Pasistengsiu pristatyti produktą kuo įmanoma nuodugniau ir, svarbiausia, atsakysiu į klausimą: ar „Blue Square Offices“ virtualaus biuro paketas turi įtakos jūsų elektroninės parduotuvės skaičiams?Blue Square business centre

Manyčiau, jog reikėtų pradėti nuo pačio produkto pristatymo. Virtualus ofisas, kurį siūlo įsigyti „Blue Square Offices“ įmonė, yra, tarytum, kiekvienai bendrovei būtina vaizdinė dėtalė. Turiu omeny tai, jog nei viena kompanija nenori atrodyti silpnai ir, svarbiausia, neoficialiai. Jeigu domitės verslu, žinosite, jog ne visoms kompanijoms yra būtinos asmeninės buveinės, t.y. ofisai. Dėl šios priežasties, įmonės, prekiaudamos internetu, nėra nurodžiusios savo kompanijos tikslios vietos – tai, žinoma, papildomo prestižo tikrai nekelia. Todėl, kad panaikintų „ydą“, verslininkai už žemą kainą įsigyja „Blue Square Offices“ virtualaus biuro paketą ir gauna unikalų bendrovės adresą, virtualią sektretorę, mobilųjį telefono numerį, elektroninį paštą, fakso kodą – iš esmės, būtiniausius dalykus solidžiai įmonei. Tokiu atveju, problema išsprendžiama ir visi tampa laimingi.

Kadangi minėjau prestižą – galėčiau pakankamai nesunkiai atsakyti ir į esminį straipsnio klausimą. Norėčiau pateikti paprastą pavyzdį: įsivaizduokite, jog Lietuvoje yra dvi įmonės, prekiaujančios identiškais produktais. Viena bendrovė didžiąją dalį investicijų išleido reklamai, patalpų įsigijimui. Kita, turėdama mažiau lėšų, įsigijo būtiniausius dalykus ir, kadangi patalpos nebuvo būtinos, joms pinigų neleido. Pirmoji įmonė visiems tapo puikiai žinoma, kadangi investuotos lėšos atnešė daug naudos –internetinė parduotuvėje yra žinomos tikslios patalpų vietovės, į kurias visados galima nueiti ir pasikonsultuoti. Kadangi kita parduotuvė veiklą vykdė tik internete ir neturėjo unikalaus buveinės sąrašo, ši kėlė kurkas mažiau pasitikėjimo, mat buvo nežinoma kompanija. Akivzaizdu, jog pirmoji bendrovė veiklą išplėtojo kurkas greičiau ir dirba pelningiau. Kad ir kaip ten bebūtų, pasivyti pastarąją nėra sunku – už daug mažesnes lėšas, antroji įmonė gali įsigyti „Blue Square Offices“ virtualaus biuro paketą ir to užteks.

Kaip jau galėjote suprasti, „Blue Square Offices“ virtualaus biuro paketas iš tiesų padidina pardavimų skaičius, mat suteikti duomenys kelia įmonės prestižą ir kompanija tampa patikimesnė. Siūlytume „nekišti“ milžiniškų piniginių sumų į patalpų nuomas, jeigu jos nėra būtinos – kaip matėte pavyzdyje, „Blue Square Offices“ virtualaus biuro paketas atlieka identišką funkciją, o ir kainuoja kurkas mažiau.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*