Ar įmanoma užsidirbti internete?

07/11/2012

Uždarbis internete daug kam vis dar atrodo sunkiai suvokiamas, tačiau tuo pat metu pasaulio verslininkai skaičiuoja milijoninius pelnus, kuriuos jiems neša ne kas kitas kaip internetas. Bet gal palikim milžiniškus verslus ramybėje ir grįžkim prie paprastesnių dalykų. Kaip internete uždirbti paprastam žmogui, neinvestuojant nei daug laiko, nei pinigų?

Internete galimybių uždirbti – šimtai, bet dar daugiau galimybių pakliūti sukčiams į rankas, todėl reikia būti atsargiems. Neverta susivilioti didelėmis sumomis už kelių anketų užpildymą ar panašiai, nes pinigų už nieką nebūna niekur, internetas ne išimtis.

Rekomenduotina dirbti tik su patikimomis svetainėmis. Verta atrasti bent kelis būdus uždirbti ir dirbti su visais iškart vienu metu. Tokiu būdu per mėnesį prikapsinti lietuvišką minimumą net pačioje pradžioje yra įmanoma misija.

Pateiksime dvi svetaines, kuriuose rekomenduojame pradėti savo darbą internete.

https://www.mturk.com/  – čia  galima atlikti įvairias užduotis, kurioms reikalingas žmogiškasis intelektas. Nereikia išsigąsti, užduotys yra pakankamai lengvos, pavyzdžiui, sugrupuoti objektus pagal formą ar dydį ir panašiai. Galima uždirbti bent kelis šimtus litų per mėnesį dirbant po kelias valandas per dieną, tačiau didžiausia bėda, kad reikia nuolat sekti atsirandančius darbus, nes jie tiesiog labai greitai išgraibstomi.

http://moksliniaidarbai.lt – šioje svetainėje yra pardavinėjami diplominiai darbai, kursiniai darbai, įvairūs kiti rašto darbai.  Darbas užtrunka vos kelias minutes, o pelną skaičiuoti galima visus metus –  tereikia sukelti turimus darbus į svetainę, o viskuom pasirūpina svetainės administracija. Paprasta ir efektyvu.

Tokių ir panašių galimybių uždirbti internete yra šimtai. Deja, laiko facebook‘ui ir panašiems portalams liks mažiau – tą mes pažadame. Sėkmės!

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*