Automobilių nuomos ir kreditinės kortelės sąsajos

10/12/2012

Ne paslaptis, jog verslas laikomas rizikingais veiksmais paremta veikla. Automobiliu nuoma – jokia išimtis. Kiekviena firma sulaukia pačių įvairiausių klientų – ir rimtų, ir nepatikimų, ir besikreipiančių esant būtinybei, ir tiesiog mėgstančių kaitalioti mašinas. Draudimas, sutartis ir pan. – tai tarytum kompanijos garantas, jog viskas vyks sklandžiai. Visgi yra dar vienas su automobiliu nuoma susijęs dalykas, kurį taip pat galima priskirti prie saugumo bei užsitikrinimo. Tai kreditinė kortelė.

Mercedes-Benz automobilis

Mercedes-Benz automobilis

Kodėl svarbu atsiskaityti ne grynaisiais tiesiai iš piniginės, o kreditine kortele? Priežasčių yra ne viena. Jas paprasčiausia ilustruoti realiomis situacijomis. Pavyzdžiui, žmogus pasinaudoja automobiliu nuoma, tačiau transporto priemonę grąžina su skilusiu priekiniu stiklu ir išdaužtu žibintu. Reikalų, kaip visuomet, turite begalę, tad sėdėti ir laukti nėra kada, o tiksli žala dar nežinoma. Kreditinės kortelės dėka nustačius konkrečią sumą, ji automatiškai bus išskaičiuota iš sąskaitos. Automobiliu nuoma teikiančiai įmonei ir jos klientui tai pats patogiausias variantas ir priemonė išvengti apgavysčių. Pasitaiko ir atvejų, kai paliekamas užstatas, tačiau automobilis grąžinamas be menkiausios žalos. Tuomet užstato suma vėl pervedama į kliento sąskaitą. Viskas paprasta ir aišku.

 

Iš galo

Iš galo

Deja, bet automobiliu nuoma neapsieina be apgavysčių, netikslumų ir sukčiavimų. Ką daryti pajutus, kad atskaityta nepagrįsta pinigų suma? Šiuo atveju reikia kreiptis į banką. Šis auto nuomos firmos paprašys įvairių dokumentų – sutarties, čekio ir pan. Gali būti, jog tiesiog įvyko nesusipratimas. Jei taip, automobiliu nuoma teikianti kompanija pinigus grąžins. Jei jai pritrūks įrodymų, pinigai taip pat bus atiduoti.

Visgi sukčiavimas nėra naudingas niekam, net pačiai kompanijai. Reputacija gali žymiai nukristi, bet bėda ne vien čia. Jei pastebimas piktnaudžiavimas, galima variantas, jog automobiliu nuoma firmai taps daug sudėtingesnė, kadangi ji nebeturės teisių į kortelių aptarnavimą.

Automobilio salonas

Automobilio salonas

Neverta nerimauti dėl apgavystės tiems, kurie naudojosi brokerio paslaugomis. Jis viską išsiaiškins ir pasirūpins tiesos laimėjimu. Nebus melas, jei kas nors pasakys, kad brokeris bei kreditinė kortelė – dviguba apsauga. Na, o automobiliu nuoma ir kreditinės kortelės iš tiesų yra neatsiejamos viena nuo kitos.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*