Bano.lt – mažiausios kainos ir didžiausios nuolaidos

05/02/2013

Bano.lt – tai trumpas ir lengvai įsimenamas pavadinimas. Tiksliau, internetinė svetainė, skirta visiems besirūpinantiems savo namais, norintiems, kad vonios kambarys būtų ne standartinis, o savitas, originalus ir džiuginantis įvairiais pranašumais. Tinklalapio išdėstymas aiškus, tad pasiklysti čia nepavyks. Pagrindiniame bano.lt puslapyje matomos populiariausios prekės. Gera žinia, kad jos visos siūlomos su nuolaida.

Štai kad ir itin subtilaus bei palyginti minimalistinio dizaino vonia Liana. Jai siūloma net 459 litų nuolaida. Produktas dar naujas, o jau vienas iš populiariausių. Bano.lt tai tik paskatinimas toliau plėsti asortimentą ir vykdyti palankią kainų politiką. Šią galima pavadinti ,,mažiausios kainos ir didžiausios nuolaidos”.

Ar tinklalapyje yra prekių, parduodamų  už standartinę kainą?

Ganėtinai keista, tačiau toliau verčiant puslapius vis labiau įžvelgiamas bano.lt rūpestis pirkėjais. Neįtikėtina, bet prie visų gaminių puikuojasi skaičiukai, nurodantys, kiek procentų sutaupoma. Be to, itin patogu, jog prie kiekvieno produkto parašyta buvusi ir esama kaina. Ši informacija klientams aktuali, kadangi galima labai lengvai suskaičiuoti, kiek grynųjų lieka kišenėje. Atrodo, bano.lt visiškai nesiūlo neakcijinių prekių. Deja, tai nėra tiesa. Na, bet realybė vis tiek džiugina. Pavyzdžiui, įmantraus dizaino ūkinė spintelė Elza kainuoja 276 litus, o kampinės spintelės su veidrodžiu, pavadintos ,,Perlas” kaina nesiekia nei poros šimtų litų. Taigi bano.lt yra tam tikrų prekių už standartinę kainą, tačiau jos kišenės pernelyg nepalengvina, mat pinigai, kuriuos reikia atseikėti, nėra nepagrįsti

Kokios nuolaidos didžiausios?

Verta paminėti, kad tinklalapyje matoma nuolaidų, siekiančių net 23 procentus – kone ketvirtadalį visos kainos. O bano.lt akcijų viršūne gali būti laikomi išdidžiai atrodantys 30 procentų. Sakykime, pusapvalė dušo kabina Popal anksčiau kainavo 1690 litų, o su neįtikėtina nuolaida jos kaina nukrito iki didesnei žmonių daliai prieinamos 1190 litų sumos. Atsižvelgus į tai, kokiomis savybėmis gaminys pasižymi, bano.lt atrodo kaip geradarys, besirūpinantis harmonijos namuose trokštančiais asmenimis.

Minima kompanija pelnytai gali būti laikoma vieta, kur egzistuoja mažiausios kainos ir didžiausios nuolaidos. Čia kiekvienas ras tinkamiausia prietaisą ar įrenginį savo būsto jaukumui.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*