E-cigaretės

05/07/2013

Ką daryti, kad atsisakyčiau rūkymo , kuris gąsdina ir sukelia baimę dėl ateities? Tokie klausymai dažnai mumis vargina ir neleidžia ramiai ilsėtis , bei produktyviai gyventi. Todėl svarbiausia atkreipti dėmesį į aplinką , kurioje kažkas priverčia ar įtakoja , o gal skatina elgtis prieš savo valią. Todėl pastebėjus pokyčius , kurie reguliuoja mūsų gyvenimą privalome laikyti vadelės , bet neleisti , kad vadelės laikytu mumis.

Pateiksiu vieną pavyzdį, kuris tikiuosi sugebės parodyti , kad vaikai dažnai suprasdami , jog reikės atsisakyti savo meilės subjektui slepiasi ir stengiasi tą meilę išsaugoti. Kodėl? Tai pirmiausia mumis kontroliuoja mūsų požiūris ir mintis, tai supratimas , kuris leidžia daryti išvadas ir sprendimus . Vaikiškas ego dažnai pasireiškia įvairiais pavidalais, kurie būna slepiami, akivaizdus, reikalaujantis dėmesio ir panašiai. Juk ir mes suaugusieji tarpais sugrįžtame į vaikišką ego . Kartą teko matyti farmacininkę , kuri greičiausiai nepersenai pradėjo darbą , bet apsilankius klientui , kuris buvo didžiausias išbandymas , turbūt suprato, kad ne tik trūksta pilnos informacijos , bet ir pasitikėjimo , nes pasitikėjimą žmogus stengėsi paslėpti po vaikišką šydą , kaukę,nes buvo didelė atsakomybė dėl klientui parduodamo vaisto .  Todėl norėdami atlikti protingą sprendimą privalome pasirinkti tinkamą informaciją , kuri nėra manipuliuoja ar tyčia sklendžiama dėl perkamumo galios ar priešingai.

Taigi, kad ir kokia informacija mumis skatintu susidomėti , tai pirmiausia galime būti reiklesni ir pastabesni tam, kas mumis domina ar gali padėti atsitraukti nuo žalos. E-cigaretės, tai e-savuke ir Sähkötupakka .

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*