Kaip paruošti tinkamą darbo skelbimą?

27/01/2013

Šiuo metu ypač daug žmonių, ieškančių darbo. Įvairiausio amžiaus žmonės ieško darbo, vieni – darbą pageidautų gauti tokį, kuris atitiktų jų kvalifikaciją, kiti – ieško bet kokio darbo. Skelbimai – viena populiariausių priemonių, ieškant darbo. Žinoma, galima pasitelkti ir kitas pagalbines priemones, padėsiančių pasiekti šį tikslą: informuoti draugu, gimines, jog ieškote darbo, kreiptis į darbo biržą ir pan. Tačiau jei nuspręsti darbo ieškoti savo jėgomis, geriausias variantas paruošti tinkamą skelbimą, kuris tiksliai ir aiškiai informuotų apie tai, kokia yra jūsų kvalifikacija, sugebėjimai, kokio darbo pageidautumėte. Beje, nemokami skelbimai – puikus pasirinkimas darbo ieškantiems žmonėms. Šiuo metu galite rasti daug interneto portalų, kuriuose gali būti skelbimai patalpinti nemokamai. Patarimas: įdėkite skelbimą iš karto į kelis portalus – taip padidės jūsų šansai rasti norimą darbą.

Taigi, kaip paruošti tinkamą darbą skelbimą, kuris tikrai atkreiptų darbdavių dėmesį? Vienas svarbiausių patarimų – nepagražinkite informacijos apie save nebūtais faktais. Jei nurodysite, jog gerai išmanote vieną ar kitą užsienio kalbą ar puikiai dirbate tam tikra kompiuterine programa, tačiau iš tiesų nesate pajėgus to padaryti, nemeluokite – tiesa gali išaiškėti dar pirmojo su darbdaviu susitikimo metu ir dėl šios priežasties galite negauti pageidaujamo darbo. Dar vienas patarimas – neperkraukite skelbimo informacija – tiesiog trumpai ir tiksliai išdėstykite tik pagrindinę informaciją, kuri galėtų būti aktuali darbdaviui – visa kita papasakosite apie save susitikimo metu.

Ir pabaigai – jei jums pasiseks ir būsite pakviesti į darbo pokalbį, nepamirškite tinkamai jau pasiruošti: iš anksto pasidomėkite įmone (tam puikiai pasitarnaus įmonių katalogas), o taip pat įvairiuose interneto portaluose pasidomėkite, kokius klausimus yra linkę užduoti darbdaviai susitikimų metu ir pagalvokite ką atsakytumėte, jei ir jums būtų pateikti tokie klausimai.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*