Kaip reklamuotis? (2 dalis)

13/10/2013

Ankstesniame savo straipsnyje trumpai aptariau apie populiariausią ir žinomiausią reklamos būdą  – reklamą per televiziją, radiją. Kaip minėjau, šiame sraipsnyje aptarsiu kitą, irgi labai populiarų ir gerai žinomą nuo pačių seniausių laikų (jis buvo naudojamas net senovės Romos laikais ir yra išlikęs bei puikiai išvystytas šiais laikais), tai yra – lauko reklama.

Kaip ir sakiau, šis būdas atsirado jau net senovės Romos laikais kaip tik pradėjo vystytis pati reklama. Net tuo metu buvo populiarūs lauko stendai su atitinkama reklama, kurioje (tuo metu) gamintojas ar amatininkas reklamavo savo teikiamas paslaugas, tokias kaip: siuvėjas, batsiuvys, puodžius, taip pat būdavo nurodyta kur rasti gydytoją (tai galima irgi traktuoti kaip savitą reklamos būdą) ir pan.

Šiais laikais lauko stendas virš parduotuvės yra suprantama ne kaip reklama, o kaip nuoroda kokia šia parduotuvė ar organizacija. Tačiau, lauko stendai, kurie stovi ne prie parduotuvės jau suprantami kaip reklamos stendai. Šie stendai gali būti pastatyti bele kur: pakelėse, greitkeliuose, gatvėse, ant mašinos, šiuos stendus net gi gali žmogus nešioti prisitvirtinęs prie savęs.

Paskutiniu metu labai populiarus šios reklamos būdas pasidarė – reklaminiai stendai greitkeliuose. Juose ne tik reklamuojama, kad parduodas ar nuomojamas sklypas. Juose reklamuojama bet kas – nuo paslaugų, prekių, gamintojų ir net pačių prekių ženklų.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*