Meilė

11/03/2013

Norite greitai surasti savo antrąją pusę, tačiau nėra ryžto eiti į klubus ir įvairius koncertus, todėl verčiau pasirinktumėte sėdėti namie ir ramiai laukti, kol jūsų riteris atjos ant žirgo? Dabar galite kur kas paprasčiau rasti savo meilę, jums tereikės interneto pagalbos arba sms pažinčių tarnybos.

SMS pazintys tapo vienu iš populiariausių būdų susirasti naują draugą arba draugę, kadangi žmonės labai dažnai neturi pakankamai laiko, kad susipažintų iš karto realiame gyvenime, nebent darbo arba mokslo aplinkoje. Taigi, tiems žmonėms, kurie neturi pakankamai laiko arba yra tiesiog nepakankamai drąsūs, kad galėtų užmegzti naują ryšį realybėje, sms pazintys yra be galo naudingas dalykas.

Žinoma, tai nėra vienintelis būdas. Taip pat galite užsukti į daugybę užsienietiškų ir lietuviškų pažinčių portalų, kur rasite ne vieną jums patinkančios merginos profilį – čia taip pat galėsite susikurti ir savo anketą su svarbiausia informacija, kuri galėtų patraukti prie jūsų norimas merginas, taip pat patalpinti ir nuotraukas bei savo telefono numerį. Labai dažnai tokiuose pažinčių portaluose mergina iesko vaikino, todėl nesistebėkite, kad greitai surasite savo antrąją pusę, net jeigu ir tai atrodė labai sunku realybėje.

SMS pazintys dažniausiai yra nemokamos, nebent jūs ieškote VIP paslaugų – tokiu atveju gali tekti susimokėti mėnesinį mokestį, tačiau jūsų pažinčių skelbimas bus rodomas dažniau nei kitų.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*