Mes galim…

19/07/2013

Sėkmės durys, tai visada prasideda nuo mūsų įsitikinimų , nors norėjosi akcentuoti , jog širdyse galime nemažai surasti to, būtent ko ieškome, tačiau išorėje mes dažnai apsigauname . Antuan de Sent Egziuperi mažasis princas , kur akcentuojama , jog paprasti dalykai pastebimi širdimi .  Todėl visos mūsų durys prasideda nuo mūsų vidaus durų . Kaip mes galime būti laimingi ir sėkmingi , kai viduje esame priešingos nuomonės.

Jeigu pastebėjome, kad gyvenime dažnai mūsų elgesys priklauso nuo aplinkybių , kurios skatina vienaip ar kitaip elgtis. Paprastas ir banalus pavyzdys, kai esame jūroje ir ant mūsų plaukia banga , tuomet esame priversti ieškoti būdų , kaip apsisaugoti.

Turbūt daugelis pasakytu, jog žydai viena turtingiausių tautų , kodėl? Didžiausi pasaulio valdomi bankai ir kitos struktūros , bei sistemos priklauso žydų magnatams. Daugelis mūsų žavisi šią tauta , nes jinai lyg pavyzdys. Tačiau suprantame , kokius vargus ir nepriteklius reikėjo išgyventi, kad būtų tiek galima pasiekti. Todėl esame priversti mąstyti ir nuolat stengtis eiti į priekį. Sakoma, bent mokslininkų tirymų įrodymais, kad alkanesnis organizmas daugiau gamtoje kovoja, todėl keista, bet paradoksas , kad tie, kurie perprantą našumą , tuomet stengiasi gudrauti prieš savo poreikius , tam kad gyvenime daugiau būtų galima pasiekti. Visi norime būti laimingi . Ber dar sakoma, kad ne visi galime būti kapitonais , todėl privalome žinoti teisingus pasirinkimus , kad patįs nepasiklystume , ten kur nenorime. Kas yra gyvenime psichologinis masalas? Tai reklama , kuri padeda rinkoje užpildyti pasirinktą rinkodaros šaką. Mes dažnai tampame vis naujesnės rinkos aukomis . Juk ekonomikoje viskas sudėta iki mūsų problemos ir rūpesčio sprendimo, tačiau kartais tampame per daug pigus arba tokie, kurie tiesiog priprantame prie vieno ir to paties ne augindami savo reiklumo .  Norėdami būti tokiais vartotojais, kurie būtų visapūsiškai laimingi , tuomet privalome žinoti, tam tikrus pasirinkimus, kurie mūsų neuždarytu savo rinkos narvelyje , kur pagrindas pastatyti piramidę , kuri padėtų sistemingai nešti pelną. Norėdami apsisaugoti , tuomet privalome būti pastabiais ir sekti pokyčius ar bent nujausti artėjančias pasekmes. Juk filosofai sako, kad gyvenimas nėra juodraštis. Todėl gyvendami šiandiena turime ir pagalvoti apie ateinančią dieną. Turime mokėti apsidrausti ir rasti , tai kas mumis dominuoja , o ne kitus , kurie stumdosi . Mes ne darome spaudimo , bet reikalaujame sutarties vykdymo , nes priešingu atveju , juk ir patįs suprantame , jog galime sulaukti ultimatomo, todėl turime stengtis vykdyti derybas arba ieškoti išlygų , kurios padėtų surasti kompromisą , kai siekiame bendro tikslo. Negalime kapitonui sakyti , kad jis ne kapitonas , nes mūsų vaizduotėje ar kokiame filme buvo mielesnis herojus . Tiesiog , kartais ateina laikas kai galima ne tik žodžiais kalbėti ,  o iš akių suprasti vienas kito mintį. Norėdami bųti savo gyvenimo laimėtojai turime mokėti atpažinti kitus , kitaip indentifikuoti , tam kad suprastume kiek ir kam galime skirti laiko, nes būna tokių žmonių, kurie nemyli laiko, o juk amerikiečiai sako, kad laikas , tai mūsų pinigai.

Taigi, mūsų gyvenimas kaip vaivorykštė, todėl privalome saugiai ir gražiai surasti norimas spalvas . Dazai mums padeda surasti šilumą  ir pozityvumą.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*