Patarimai norintiems keliauti pigiai

07/03/2013

Tikrai netrūksta žmonių, kurie yra pamišę dėl kelionių. Priežasčių, kodėl žmonės dievina keliones yra daug: patinka pažinti naujas kultūras, žmones, aplankyti dar nematytas vietoves, paragauti įmantrių valgių. Keliauti tikrai labai smagu, bet visa tai kainuoja. Na, o jei keliaujama ypač dažnai, tuomet žmonės ima galvoti kaip į kelionę išvykti išleidžiant kuo mažiau pinigų. Tad šį kartą keletas patarimų, tiems, kurie keliauja dažnai ir nori tai daryti kuo pigiau.

Viena iš būdų, padėsiančių sutaupyti pinigų – http://pigusskrydis.lt. Jei negailėsite laiko ir pastangų, pigūs variantai padedantys kelionėse sutaupys nemažą sumą pinigų, kurią galėsite išleisti kelionės metu kitais tikslais. Žinoma, tam, kad rastumėte pigių skrydžių reikės šiek tiek pasistengti: nepatingėkite užsisakyti naujienlaiškius, paieškoti paskutinės minutės pasiūlymų.

Nakvynė – tai dar viena kelionės sudedamoji dalis. Keliaujant būtina kažkur apsistoti, tačiau nebūtina nakvoti brangiausiuose viešbučiuose. Pagalvokite, gal turite draugų ar giminaičių pas kuriuos galėtumėte apsistoti. Jei jų neturite svečioje šalyje, rinkitės svečių namus. Jei jums kelionės metu yra svarbiausia kuo daugiau pažinti, patirti, pamatyti – jums tikrai nereikia brangaus viešbučio apartamentų.

Nemokami muziejai bei kitos įžymios vietovės, už kurių lankymą nereikia mokėti mokesčių – dar vienas būdas padėsiantis sutaupyti. Dar būdami namuose, interneto pagalba, sužinokite, kurias lankomas vietas gali aplankyti už jų lankymą nesumokėję nei cento, o tokių vietų išties yra nemažai.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*