Virtualus biuras – genialumas paprastume

30/11/2012

Kad ir kur pažvelgtume, visur galioja viena nekintanti taisyklė – pliusai neegzistuoja be minusų ir atvirkščiai – pastaruosiuose įžvelgiama pliusų. Ar diskusijų objektas būtų tiesiog žmonės, ar naudijimasis tam tikrais daiktais, ar bet kokių paslaugų atlikimas, niekuomet nei privalumai, nei trūkumai neužima pilno 100 procentų skaičiaus. Žiūrint iš inovacijų ir naujovių pusės, gali susiformuoti įspūdis, jog virtualumas daugelį pliusų padidina ir stengiasi užimti vis daugiau dalies tų erdvių, kur anksčiau karaliaudavo trūkumai.

Kadangi šiais laikais yra galimybė kai kuriuos reikalus sutvarkyti internetu, gyvenimas iš dalies tampa paprastesnis. Beje, kai kuriais atvejais net ir pinigų sutaupoma. Puikiausias pavyzdys – virtualūs ofisai. Pirmiausia vertėtų paminėti iš tiesų nemenką pliusą – greitą ir aiškų susisiekimą. Asmuo, užsukęs į kompanijos interneto svetainę, iškart gali pamatyti įvairius duomenis ir nieko nelaukęs pasiteirauti apie dominančius dalykus. Pavyzdžiui, BSQ Virtual Offices tinklalapis bsqvirtualoffices.co.uk yra kone minimalistinis. Jame labai lengva rasti bet kokią sritį. Už tai reikėtų paskirti milžinišką pliusą. Taigi iš to išsirutulioja mintis, jog patogumas priklauso nuo to, kaip konkreti įstaiga sugeba juo pasinaudoti ir duomenis perteikti klientui.

Paprastumas įžvelgiamas ir pinigine prasme. Tradiciniai biurai, nori ar nenori, vis tiek verčia skaičiuoti. O tai – papildomo laiko eikvojimas. Ką ir kalbėti apie didesnes išleidžiamas sumas. Na, šioje vietoje geriausias teiginys būtų „geniali koncepcija paprastam ir nebrangiam naudojimui“.  Juk realaus biuro išlaikymas kartais gali virsti tikru galvos skausmu.

Jei iš tikrųjų genialumas slypi paprastume, tai reiškia, jog kuo mažiau laiko išeikvojama ir kuo mažiau sąnaudų patiriama, tuo labiau minėtasis paprastumas leidžia prasiskverbti į trokštamą viršūnę.Biuro nuoma gali būti labai brangi

Virtualus biuras – tai itin naudinga priemonė įmonėms. Nesunku suprasti, kad kiekvieno įrankio nesunkus naudojimas padeda lengviau ir su mažesniu energijos sunaudojimu atlikti darbą. Konkrečiai apie įmones – virtualus biuras sumažina stresą. Kaip? Vienas argumentas – kuo mažesnė kaina, tuo didesnis finansinis užtikrintumas, o kartu ir tvirtesnė psichologinė būklė.

Virtualūs ofisai turi įvairių privalumų. Visgi minėta apie tai, jog jie neegzistuoja be minusų. Šioje situacijoje reikėtų kviesti didelį skeptiką, jei būtų norima rasti kokių nors trūkumų. O gal virtualūs ofisai – išimtis iš taisyklės? Šiaip ar taip, darosi aišku, kad genialumas tikrai atrandamas paprastume.

#Finansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*