Patarimai kaip pasirengti stichijai

01/12/2012

Patarimai kaip pasirengti artėjant gamtos stichijos siautėjimams kad išvengti brangios privačių ir daugiabučių namų renovacijos audroms praėjus.

Įsitikinkite, kad kanalizacija neužsikimšusi.

Brangūs namų apyvokos daiktai, muzikiniai centrai, televizoriai, fitneso įranga ir kompiuteriai turėtų būti išjungtas prieš prasidedant audrai. Tai gali padėti apsaugoti turtą nuo žaibo.
Pašalinkite lauko baldus, vazoninius augalus kad jie būtų saugūs nuo gausaus lietaus arba stiprių vėjų.
Sužinokite, kaip saugiai valdyti savo generatorius.

Generatoriai nėra vienodi, todėl būtinai perskaitykite gamintojo instrukcijoje, kad jūsų  generatorius užtikrins tinkamą veikimą, būtų gerai jį išbandyti.  Naudokite generatorius gerai vėdinamoje, išorinėje būsto dalyje, nes jie išskiria anglies dvideginį, kuris nevėdinamoje patalpoje gali sukelti sveikatos sutrikimus.
Keletas paprastų žingsnių, kurie padės išvengti didelės žalos jūsų baseinui ir nereikalaus brangios renovacijos.

Nereiktų išleisti viso vandens iš baseino, nes smarkių liūčių atveju nebus sugadinta jo apdaila. Reiktų išjungti baseinų techninę įrangą ir nuimti viską, kas galėtų būti nuplėšta stiprių vėjo gūsių.
Pridėkite papildomai chloro, tai padės apsaugoti nuo galimo užteršimo patekus šiukšlėms  ir lietaus vandeniui į baseiną.

Jei gyvenate daugiabučiame name, apžiūrėkite ar balkono įstiklintos dalys sandariai uždarytos, ar nepalikote pakabintų ar pastatomų vazonų su augalais ar kitų daiktų, kuriuos vėjo gūsiai gali sudaužyti.

Šie keli paprasti žingsniai gali padėti jums išvengti artėjančių stichijų metu išlikti nenukentėjus ir išvengti brangios privačių ir daugiabučių namų renovacijos audroms praėjus.

#Finansai