Gražūs drabužiai – gražus žmogus

27/03/2014

Kuomet pradedama kalbėti apie drabužius dažniausiai visas dėmesys tenka moterims: ką jos noriai nešioja? Kokie drabužiai joms patinka? Kokios ateinančios vasaros mados?.. Tiesa ta, jog šiuolaikiniai vyrai dėmesio savo aprangai skiria tiek pat, kiek ir dailiosios lyties atstovės. Kai kuriais atvejais, galbūt, netgi ir daugiau. Ir tai nieko smerktino. Laikai, kuomet vyrai ir moterys buvo perbrėžti ryškia linija jau praėjo. Nuo šiol kiekvienas dalinai esame hermafroditas, kadangi pomėgiai jokiu būdų nebėra suskirstyti į tam tikras grupes. Lygiai tas pats pasakyti ir apie drabužius. Todėl rūbai vyrams yra vis populiaresni ne tik ta prasme, kad reikia kuo nors užsidengti savo gražų kūną bet ir tiesiog siekiant pasipuošti, parodyti savo gražų. Juk individualumas nugali.

Drabužių pasirinkimas stipriajai lyčiai yra gana platus. Žinoma, vienas iš plačiausių pasirinkimų vyrauja būtent tarp megztinių, kadangi pasirinkus tinkamą variantą galima labai pagyvinti savo stilių. Vyriški megztiniai lygiai taip pat kaip ir kiti drabužiai seka madas. Tad kiekvienas vyras norintis, kad jis būtų laikomas stiliaus ikona privalo pasidomėti atkeliaujančiomis madomis. Dažniausiai visas tendencijas patogu sužinoti internete, tačiau grįžtant prie tradicinių variantų smagu yra skaityti žurnalus ir juose ieškoti naudingos informacijos. Na, o jei nepavyksta rasti, kokios spalvos marškinėliai šį sezoną patys populiariausi tuomet vertėtų paklausti savo moters, kadangi pastarosios mielai seka madas ne tik tarp savo lyčių, bet ir svetimų. Juolab, šiais laikais mados taip susisuko, jok sunku ir beatskirti, kurie drabužiai tinka vyrams, kurie moterims. Paprasčiausiai šiuolaikinės moterys labai drąsiai rengiasi vyriškai, o vyrai – moteriškai ir tai toli gražu niekam nebekelia jokios nuostabos.

Kiekvienas žmogus nori būti gražus, o drabužiai prie to labai ženkliai prisideda. Juk stilingas žmogus yra ir gražus žmogus. Tačiau nepamirškite su stiliumi nepervertinti savo jėgų, kadangi dažnai minimalumas būna pats geriausias pasirinkimas. Peržvelkite savo spintą ir raskite pačius geriausius ir gražiausius pasirinkimus.

Būkime gražūs

Būkime stilingi

Būkime kitokie…

#Finansai