Pensininkai, suteikiamos galimybės skolintis ir Jums!

19/03/2014

Pinigėlių gali reikti bet kam nepriklausomai nuo to, kokios socialinės padėties jis yra dabar. Juk įvairios nelaimės ir ligos, kurios gali pareikalauti papildomų pinigėlių slepiasi ant kiekvieno kampo. Puiku, kai yra įmonės, kurios siūlo pasiskolinimo atvejus praktiškai visiems. Nors žmonėms paskola be užstato neatrodo labai patikimas pasirinkimas, visgi, tautiečiai mielai skolinasi. Kodėl? Nes paprasčiausiai kartais nebūna kitos išeities. Galbūt palūkanos ir kandžiojasi, tačiau kuomet nėra kitų priemonių gauti pinigėliams, tad reikia džiaugtis, tad tokia paskola apskritai egzistuoja ir yra prieinama. Įprastai kiekviena bendrovė nustato savo taisykles, kuriomis remiantis skolina pinigėlius. Dažniausiai apibrėžiamas ir amžiaus cenzas. Žinoma, nepilnamečiai pasiskolinti negali, tad jei dėl  kokių nors priežasčių jiems reikalingi pinigai, turi tartis su savo tėvais ir jiems sutikus gali prašyti, kad tėveliai paimtų paskolą. Dažnai nustatomas ir galutinis amžiaus cenzas iki kurio leidžiama skolintis. Vienis firmos jį taiko kartu su pensijos gavimo pradžia, kitos kur kas ilgiau. Paskolų skelbimai vyresniems žmonėms negalioja ne tik todėl, kad jie negauna pastovių, bet ir tuo atveju, kad prisibijoma neapgalvotai priimto sprendimo. Nenuvertiname senų žmonių, paprasčiausiai jie dažnai pasielgia impulsyviai,  paskui pinigėlių grąžinti negeba.

Taigi, daugeliu atveju, kreditas yra prieinamas ir pensijinio amžiaus asmenims. Kaip mėnesinės stabilios pajamos yra įvardijama jų pensija. Atsižvelgiant į jos dydį koreguojama ir pasiskolinimo suma: ji gali didėti arba mažėti. Dažnai vyresnio amžiaus, jau nedirbančiam, žmogui prieš pasinaudojant paskola rekomenduojama pasikonsultuoti su profesionaliais finansininkais, kurie pasistengs patarti ar ištiesų paskolos ėmimas yra geras sprendimas.

Taip verta dėmesį atkreipti dar vis dirbantiems pensininkams, kurie pagal amžiaus cenzą nebetelpa į nurodytas firmos ribas. Jie taip pat turi visokeriopą teisę gauti kreditą. tokiu atveju reikia kreiptis tiesiai į firmą. Jei nėra galimybių nukeliauti į biurą – visada galima paskambinti telefonu ir paaiškinti situaciją. Visas procesas užtruks kiek ilgiau, nei kelioliką minučių per kurias įprastai žmonės gauna pinigus, tačiau juk verta. Jei pinigėlių labai reikia, jie greitai atsidurs jūsų kišenėje.

Kaip matote, paskolos gavimas galimas ne tik remiantis tam tikrai punktais, taisyklėmis. Labai dažnai daromos ir įvairios išimtys kurios nulemiamios žmogaus, kuris nori pasiskolinti naudai. Svarbiausia yra nebijoti klausti ir visi atsakymai jus pasieks.

Keli kriterijai, kuriuos turi atitikti kiekvienas žmogus:

  1. Turite kas mėnesį gauti pastovias pajamas. Dirbančiam žmogui tai yra alga, o pensininkui – pensija.
  2. Turite įtilpti į konkretaus amžiaus intervalus. Kiekviena įmonė pateikia juos skirtingai, tačiau visas vienija, kad asmuo turi būti pilnametis.
  3. Turi neturėti didelių finansinių įsipareigojimų ir švarią mokėjimo istoriją.

 

#Finansai